Cenas

Iznomājot uz periodu, kas ilgāks par divām nedēļām tiek piemērota 20% atlaide.
Villa - Cena diennaktī ar PVN: 1088 EUR (Minimālais nomas termiņš ir trīs diennaktis)
Pirmajā stāvā ir plaša viesistaba ar kamīnu, galdu, grīdas apsildi, paklājiem, kā arī krēsliem viesu atpūtai. Viesu rīcībā ir zīmola Sony plakanā ekrāna televizors ar mājas kinozāli un DVD atskaņotāju, kā arī seifs. Pilnībā aprīkotajā virtuvē ir pusdienu galds. Ar veļas mašīnu aprīkotajai vannas istabai ir marmora apdare. Trenažieru zāles telpā viesi var izmantot zīmola Tehnogym trenažierus. Atpūsties ir iespējams dārzā, kas ir labi aprīkots ar grila iekārtām. 

Augšstāvā ir 2 guļamistabas ar "king" izmēra gultu un plakanā ekrāna televizoru, savukārt trešajā istabā ir stūra dīvāns, "king" izmēra gulta un biroja aprīkojums. Vannas istabai ir marmora apdare, un viesiem ir piekļuve atpūtas centram ar krievu saunu un burbuļvannu. Garāžā ir vieta 2 automašīnām.

Villas iespējas: terase/iekšpagalms, jauks skats, skats uz dārzu, terase, tālrunis, radio, DVD atskaņotājs, CD atskaņotājs, satelīttelevīzijas kanāli, kabeļtelevīzijas kanāli, plakanā ekrāna televizors, dators, Blu-ray disku atskaņotājs, seifs, gludeklis, rakstāmgalds, gludināšanas aprīkojums, atpūtas zona, veļas mazgājamā mašīna, apkure, ģērbtuve, grīda ar paklāju, kamīns, privāta ieeja, dīvāns, skaņas izolācija, flīzēta/marmora grīda, koka/parketa grīda, drēbju skapis, piemērots/-a alerģiskiem cilvēkiem, tīrīšanas līdzekļi, veļas žāvētājs, dīvāngulta, duša, vanna, fēns, bezmaksas tualetes piederumi, tualete, vannas istaba, papildu tualete, bidē, papildu vannas istaba, tualetes papīrs, ledusskapis, mikroviļņu krāsns, trauku mazgājamā mašīna, virtuve, ēdamistabas zona, elektriskā tējkanna, virtuves piederumi, krāsns, plīts virsma, tosteris, grils, kafijas automāts, pusdienu galds ar 5 sēdvietām, āra mēbeles, vieta, kur ieturēt maltītes svaigā gaisā, modināšanas pakalpojums, modinātājs, dvieļi, gultas veļa, augšējos stāvos var nokļūt tikai pa kāpnēm

Bezmaksas bezvadu internets ir pieejams visos numuros.

Villas izmērs: 250 m²
Plānojums: atsevišķa ēka
Gultas izmērs(-i): 3 īpaši lielas divguļamās gultas, 1 dīvāngulta.
Vannas istabas: 2
Viesu skaits: 6

Apartamentu viesiem visu diennakti un bez maksas ir pieejamas ”premium” klases automašīnas ar personisko autovadītāju Jūrmalas un Rīgas labāko klubu un restorānu apmeklēšanai, ar ko ir noslēgtas speciālas vienošanās, tādējādi sniedzot iespēju šajās vietās saņemt atlaides.Privātās asistentes un pavadones pakalpojumi. Krievu pirts ar burbuļvannu atsevišķā spa kompleksā, elektriskie un klasiskie velosipēdi, bērnu aukle, treniņi tenisa kortos pieredzējuša trenera vadībā iekļauti cenā.

Brokastis tiek pasniegtas tuvējā restorānā Madam Brioš, iespēja nolīgt pavāru apartamentos.

Organizējam pirtnieka un masāžas pakalpojumus, izjādes ar zirgiem, medības, kvadraciklu un laivu izbraucienus. R2;R5 rallija klases automašīnu, personāla un trases noma.
Villa ar terasi - Cena diennaktī ar PVN: 1088 EUR
Pirmajā stāvā ir plaša viesistaba ar kamīnu, liels dīvāns un zīmola Samsung īpaši augstas izšķirtspējas televizors ar zīmola Sony mājas kinozāli ar Blu-Rei/DVD atskaņotāju. Marmora grīdas ir aprīkotas ar apsildi un klātas ar paklāju. Pirmajā stāvā viesu rīcībā ir ģērbtuve, veļas mazgājamā mašīna, seifs un vannas istaba ar zīmola Supergres mozaīku un marmora apdari. Pilnībā aprīkotajai virtuvei ir pusdienu galds. Viesiem ir tieša piekļuve terasei ar dārza mēbelēm un grilu. 

Augšstāvā ir 2 guļamistabas ar "king" izmēra gultu katrā un 1 guļamistaba ar "queen" izmēra gultu. Otrajā stāvā ir vēl viens kamīns un plakanā ekrāna televizors, kā arī kabinets ar biroja aprīkojumu. Vannas istabā ir marmora apdare, un viesiem ir piekļuve atpūtas centram ar krievu saunu un burbuļvannu. Garāžā ir vieta 3 automašīnām.

Villas iespējas: terase/iekšpagalms, jauks skats, skats uz dārzu, terase, DVD atskaņotājs, CD atskaņotājs, satelīttelevīzijas kanāli, kabeļtelevīzijas kanāli, klēpjdatora izmēra seifs, plakanā ekrāna televizors, dators, Blu-ray disku atskaņotājs, seifs, gludeklis, rakstāmgalds, gludināšanas aprīkojums, atpūtas zona, veļas mazgājamā mašīna, apkure, ģērbtuve, grīda ar paklāju, kamīns, privāta ieeja, dīvāns, skaņas izolācija, flīzēta/marmora grīda, koka/parketa grīda, drēbju skapis, piemērots/-a alerģiskiem cilvēkiem, tīrīšanas līdzekļi, veļas žāvētājs, veļas žāvēšanas statīvs, dīvāngulta, vanna, fēns, bezmaksas tualetes piederumi, tualete, vannas istaba, papildu tualete, bidē, papildu vannas istaba, tualetes papīrs, ledusskapis, mikroviļņu krāsns, trauku mazgājamā mašīna, virtuve, ēdamistabas zona, elektriskā tējkanna, virtuves piederumi, krāsns, plīts virsma, tosteris, grils, kafijas automāts, pusdienu galds ar 6 sēdvietām, āra mēbeles, vieta, kur ieturēt maltītes svaigā gaisā, modināšanas pakalpojums, modinātājs, dvieļi, gultas veļa, augšējos stāvos var nokļūt tikai pa kāpnēm

Bezmaksas bezvadu internets ir pieejams visos numuros.

Villas izmērs: 250 m2
Plānojums: atsevišķa ēka
Gultas izmērs(-i): 2 īpaši lielas divguļamās gultas, 1 dīvāngulta, 1 liela divguļamā gulta.
Vannas istabas: 2
Viesu skaits: 6

Apartamentu viesiem visu diennakti un bez maksas ir pieejamas ”premium” klases automašīnas ar personisko autovadītāju Jūrmalas un Rīgas labāko klubu un restorānu apmeklēšanai, ar ko ir noslēgtas speciālas vienošanās, tādējādi sniedzot iespēju šajās vietās saņemt atlaides. Privātās asistentes un pavadones pakalpojumi. Krievu pirts ar burbuļvannu atsevišķā spa kompleksā, elektriskie un klasiskie velosipēdi, bērnu aukle, treniņi tenisa kortos pieredzējuša trenera vadībā iekļauti īres cenā.

Brokastis tiek pasniegtas tuvējā restorānā Madam Brioš, iespēja nolīgt pavāru apartamentos.

Organizējam pirtnieka un masāžas pakalpojumus, izjādes ar zirgiem, medības, kvadraciklu un laivu izbraucienus. R2;R5 rallija klases automašīnu, personāla un trases noma.
Abas villas - Cena diennaktī ar PVN: 1888 EUR
Villu izmērs: 2 X 250 m2
Plānojums: divas atsevišķas ēkas
Gultas izmērs(-i): 5 īpaši lielas divguļamās gultas, 2 dīvāngulta, 1 liela divguļamā gulta.
Vannas istabas: 4
Viesu skaits: 12

Abās villās iekļautie pakalpojumi +

Apartamentu viesiem visu diennakti un bez maksas ir pieejamas ”premium” klases automašīnas ar personisko autovadītāju
Jūrmalas un Rīgas labāko klubu un restorānu apmeklēšanai, ar ko ir noslēgtas speciālas vienošanās, tādējādi sniedzot iespēju
šajās vietās saņemt atlaides. Krievu pirts ar burbuļvannu atsevišķā spa kompleksā, elektriskie un klasiskie velosipēdi, bērnu aukle, treniņi tenisa kortos pieredzējuša trenera vadībā iekļauti īres cenā.

Brokastis tiek pasniegtas tuvējā restorānā Madam Brioš, iespēja nolīgt pavāru apartamentos.

Organizējam pirtnieka un masāžas pakalpojumus, izjādes ar zirgiem, medības, kvadraciklu un laivu izbraucienus. R2;R5 rallija klases automašīnu, personāla un trases noma.