For your convenience, we offer two restaurants where you can have lunch or dinner, or order a meal and enjoy it in your apartment.

Jūsu ērtībām piedāvājām divus restorānus ar iespēju baudīt pasūtīto maltīti uz vietas apartamentos vai doties pusdienot un vakariņot uz vietas kādā no tiem.

"Madam Brioš"

Atrašanās vieta: Mellužu prospekts 9-1, Jūrmala, tikai 500 metri no apartementiem.

"36. līnija"

Atrašanās vieta: 36. līnija, Jūrmala, restorāns ar skatu uz jūru, atrodās 12.1 km attālumā no apartamentiem

2019 Maybach S560 L

 

V 250d Exclusive AMG

Range Rover Autobiography

For clients visiting our guest house we in cooperation with the sports club “Autostils Rally Team” offer to participate in car rally under the supervision of experienced professionals. Unforgettable feelings and new experience for everyone.

Mēs piedāvājam mūsu viesu nama klientiem sadarbībā ar sporta klubu "Autostils Rally Team" izmēģināt savus spēkus auto rallijā pieredzējušu profesionāļu uzraudzībā. Tās būs neaizmirstamas sajūtas un jauna pieredze ikvienam interesentam.

Rallija auto noma

Ja vēlaties piedalīties rallijā, bet Jums nav rallijam paredzēta auto, tad droši varat to iznomāt pie mūsu sadarbības partnera

Dalība sacīkstēs

Piedāvājam iespēju piedalīties dažāda mēroga rallija sacensībās ar savu vai rallija nomas auto

Apmācība

Pieredzējušu treneru konsultācijas kā iesācējiem, tā arī profesionāļiem un treniņi ar vadošajiem Baltijas, Krievijas un Eiropas pilotiem