Cenas

Iznomājot ilgāk par 10 dienām ATLAIDES
Villa - Cena diennaktī : 380EUR ar PVN
Pirmajā stāvā ir plaša viesistaba ar kamīnu, galdu, grīdas apsildi, paklājiem, kā arī krēsliem viesu atpūtai. Viesu rīcībā ir  televizors ar mājas kinozāli un DVD atskaņotāju, kā arī seifs. Pilnībā aprīkotajā virtuvē ir pusdienu galds. Ar veļas mašīnu aprīkotajai vannas istabai ir marmora apdare. Trenažieru zāles telpā viesi var izmantot zīmola Tehnogym trenažierus. Atpūsties ir iespējams dārzā, kas ir labi aprīkots ar grila iekārtām. 

Augšstāvā ir 3 guļamistabas ar "king" izmēra gultu  , savukārt trešajā istabā ir stūra dīvāns, "king" izmēra gulta un biroja aprīkojums. Vannas istabai ir marmora apdare, un viesiem ir piekļuve atpūtas centram ar krievu saunu un burbuļvannu. Garāžā ir vieta 2 automašīnām.

Villas iespējas: gaisa kondicionieris , terase/iekšpagalms, jauks skats, skats uz dārzu, terase, tālrunis, radio, DVD atskaņotājs, CD atskaņotājs, satelīttelevīzijas kanāli, kabeļtelevīzijas kanāli, plakanā ekrāna televizors, dators, Blu-ray disku atskaņotājs, seifs, gludeklis, rakstāmgalds, gludināšanas aprīkojums, atpūtas zona, veļas mazgājamā mašīna, apkure, ģērbtuve, grīda ar paklāju, kamīns, privāta ieeja, dīvāns, skaņas izolācija, flīzēta/marmora grīda, koka/parketa grīda, drēbju skapis, piemērots/-a alerģiskiem cilvēkiem, tīrīšanas līdzekļi, veļas žāvētājs, dīvāngulta, duša, vanna, fēns, bezmaksas tualetes piederumi, tualete, vannas istaba, papildu tualete, bidē, papildu vannas istaba, tualetes papīrs, ledusskapis, mikroviļņu krāsns, trauku mazgājamā mašīna, virtuve, ēdamistabas zona, elektriskā tējkanna, virtuves piederumi, krāsns, plīts virsma, tosteris, grils, kafijas automāts, pusdienu galds ar 5 sēdvietām, āra mēbeles, vieta, kur ieturēt maltītes svaigā gaisā, modināšanas pakalpojums, modinātājs, dvieļi, gultas veļa, augšējos stāvos var nokļūt tikai pa kāpnēm

Bezmaksas bezvadu internets ir pieejams visos numuros.

Villas izmērs: 250 m²
Teritorijas platība: 2000 m²
Gultas izmērs(-i): 3  lielas divguļamās gultas, 1 dīvāngulta.
Vannas istabas: 2
Viesu skaits: 6

Apartamentu viesiem visu diennakti  ir iespejams iznomāt ”premium” klases automašīnas ar personisko autovadītāju Jūrmalas un Rīgas labāko klubu un restorānu apmeklēšanai, ar ko ir noslēgtas speciālas vienošanās . Privātās asistentes un pavadones pakalpojumi. Bezmaksas krievu pirts ar burbuļvannu atsevišķā spa kompleksā, elektriskie un klasiskie velosipēdi .

Brokastis tiek pasniegtas mūsu restorānā DellA Mamma vai Madam Brioš, iespēja nolīgt pavāru apartamentos.

Organizējam pirtnieka un masāžas pakalpojumus, izjādes ar zirgiem, medības, kvadraciklu un laivu izbraucienus.
Villa ar terasi - Cena diennaktī : 680EUR ar PVN
Pirmajā stāvā ir plaša viesistaba ar kamīnu, liels dīvāns un TV ar mājas kinozāli ar Blu-Rei/DVD atskaņotāju. Marmora grīdas ir aprīkotas ar apsildi un klātas ar paklāju. Pirmajā stāvā viesu rīcībā ir ģērbtuve, veļas mazgājamā mašīna, seifs un vannas istaba ar zīmola Supergres mozaīku un marmora apdari. Pilnībā aprīkotajai virtuvei ir pusdienu galds. Viesiem ir tieša piekļuve terasei ar dārza mēbelēm un grilu. 

Augšstāvā ir 4 guļamistabas ar  3 "king" izmēra gultu katrā un 1 guļamistaba ar kabinetu . Otrajā stāvā ir vēl viens kamīns un TV, kā arī kabinets ar biroja aprīkojumu. Vannas istabā ir marmora apdare, un viesiem ir piekļuve atpūtas centram ar krievu saunu un burbuļvannu. Garāžā ir vieta 3 automašīnām.

Villas iespējas: gaisa kondicionieris , terase/iekšpagalms, jauks skats, skats uz dārzu, terase, DVD atskaņotājs, CD atskaņotājs, satelīttelevīzijas kanāli, kabeļtelevīzijas kanāli, klēpjdatora izmēra seifs, plakanā ekrāna televizors, dators, Blu-ray disku atskaņotājs, seifs, gludeklis, rakstāmgalds, gludināšanas aprīkojums, atpūtas zona, veļas mazgājamā mašīna, apkure, ģērbtuve, grīda ar paklāju, kamīns, privāta ieeja, dīvāns, skaņas izolācija, flīzēta/marmora grīda, koka/parketa grīda, drēbju skapis, piemērots/-a alerģiskiem cilvēkiem, tīrīšanas līdzekļi, veļas žāvētājs, veļas žāvēšanas statīvs, dīvāngulta, vanna, fēns, bezmaksas tualetes piederumi, tualete, vannas istaba, papildu tualete, bidē, papildu vannas istaba, tualetes papīrs, ledusskapis, mikroviļņu krāsns, trauku mazgājamā mašīna, virtuve, ēdamistabas zona, elektriskā tējkanna, virtuves piederumi, krāsns, plīts virsma, tosteris, grils, kafijas automāts, pusdienu galds ar 6 sēdvietām, āra mēbeles, vieta, kur ieturēt maltītes svaigā gaisā, modināšanas pakalpojums, modinātājs, dvieļi, gultas veļa, augšējos stāvos var nokļūt tikai pa kāpnēm

Bezmaksas bezvadu internets ir pieejams visos numuros.

Villas izmērs: 250 m2
Teritorijas platība: 2000 m2
Gultas izmērs(-i): 3 lielas divguļamās gultas, 1 vienguļama , 1 dīvāngulta,
Vannas istabas: 2
Viesu skaits: 6+1

Apartamentu viesiem visu diennakti ir iespēja iznomāt ”premium” klases automašīnas ar personisko autovadītāju Jūrmalas un Rīgas labāko klubu un restorānu apmeklēšanai, ar ko ir noslēgtas speciālas vienošanās, tādējādi sniedzot iespēju šajās vietās saņemt atlaides. Privātās asistentes un pavadones pakalpojumi. Bezmaksas krievu pirts ar burbuļvannu atsevišķā spa kompleksā, elektriskie un klasiskie velosipēdi .

Brokastis tiek pasniegtas mūsu restorānā DellA Mamma vai Madam Brioš, iespēja nolīgt pavāru apartamentos.

Organizējam pirtnieka un masāžas pakalpojumus, izjādes ar zirgiem, medības, kvadraciklu un laivu izbraucienus.
Abas villas - Cena diennaktī : 900EUR ar PVN


Abās villās iekļautie pakalpojumi +

Apartamentu viesiem visu diennakti  ir iespēja iznomāt ”premium” klases automašīnas ar personisko autovadītāju
Jūrmalas un Rīgas labāko klubu un restorānu apmeklēšanai, ar ko ir noslēgtas speciālas vienošanās, Bezmaksas krievu pirts ar burbuļvannu atsevišķā spa kompleksā, elektriskie un klasiskie velosipēdi .

Brokastis tiek pasniegtas mūsu restorānā DellA Mamma vai  Madam Brioš, iespēja nolīgt pavāru apartamentos.

Organizējam pirtnieka un masāžas pakalpojumus, izjādes ar zirgiem, medības, kvadraciklu un laivu izbraucienus.